
Breakfast
The perfect way to start any day!
-
Regular price $8.99 USDRegular priceUnit price / perServings: 1
-
Chocolate Covered Strawberry Overnight Oats
5.0 / 5.0
(1) 1 total reviews
Regular price $8.99 USDRegular priceUnit price / perServings: 1 -
Breakfast Sandwich
5.0 / 5.0
(1) 1 total reviews
Regular price From $7.00 USDRegular priceUnit price / perServings: 1Breakfast Sandwich
Regular price From $7.00 USDRegular priceUnit price / perBreakfast Sandwich
Regular price From $7.00 USDRegular priceUnit price / per -
Regular price $8.00 USDRegular priceUnit price / perServings: 2
Lunch
These are prefect for your busy work week! Lunches come in single serving packages ready to enjoy.
-
Regular price $12.99 USDRegular priceUnit price / perServings: 1
-
Regular price $13.99 USDRegular priceUnit price / perServings: 1
-
Regular price $12.99 USDRegular priceUnit price / perServings: 1
-
Regular price $9.99 USDRegular priceUnit price / perServings: 1
Dinner Kits
These dinners come with all the ingredients you need to become a home chef! Some recipes require a sheet pan, stove, or oven. Put on your apron and get to cooking!
-
Regular price $32.00 USDRegular priceUnit price / per
$39.99 USDSale price $32.00 USDServings: 5Sale -
Regular price $27.00 USDRegular priceUnit price / per
$35.99 USDSale price $27.00 USDServings: 4Sale -
Regular price $27.00 USDRegular priceUnit price / per
$35.99 USDSale price $27.00 USDServings: 4Sale -
SaleRegular price $34.00 USDRegular priceUnit price / per
$42.99 USDSale price $34.00 USDServings: 4Sale
Heat & Eat Dinners
Fully prepared, packed fresh, and ready to eat when you are! These dinners require an oven or crockpot. Serve 6-8 people depending on the meal!
-
Regular price $32.00 USDRegular priceUnit price / per
$39.99 USDSale price $32.00 USDServings: 6Sale -
Regular price $30.00 USDRegular priceUnit price / per
$36.99 USDSale price $30.00 USDServings: 6Sale -
Regular price $28.00 USDRegular priceUnit price / per
$34.99 USDSale price $28.00 USDServings: 6Sale -
Regular price $31.00 USDRegular priceUnit price / per
$37.99 USDSale price $31.00 USDServings: 6Sale
Snacks & Spreads
This includes quick grab-and-go snacks to help fuel you to your next meal!
-
Regular price From $6.00 USDRegular priceUnit price / perServings: 1 Jar
Date Spread
Regular price From $6.00 USDRegular priceUnit price / perDate Spread
Regular price From $6.00 USDRegular priceUnit price / per -
Regular price $2.50 USDRegular priceUnit price / perServings: 1